Õpetajad


KLASSID JA KLASSIJUHATAJAD 2016/2017 õppeaastal:
1.a klass Mare Kütt (ruum 123) - marekutt@rakgym.edu.ee

1.b klass Ly Unt (ruum 121) - lyunt@rakgym.edu.ee
1.c klass Kristiina Leppik (ruum 122) - kristiinaleppik@rakgym.edu.ee
2.a klass Krista Asafova (ruum 221) - kristaasafova@rakgym.edu.ee
2.b klass Marina Liiker (ruum 215) - marinaliiker@rakgym.edu.ee
2.c klass Tiivi Saidlo (ruum 315) - tiivisaidlo@rakgym.edu.ee
2.d klass Heli Reineberg (ruum 401) - helireineberg@rakgym.edu.ee
3.a klass Kristi Reineberg (ruum 216) - kristireineberg@rakgym.edu.ee
3.b klass Tea Teder (ruum 219) - teateder@rakgym.edu.ee
3.c klass Külli Tropp (ruum 314) - kullitropp@rakgym.edu.ee
4.a klass Marge Kruusimägi  (ruum 217) -  margekruusimagi@rakgym.edu.ee
4.b klass Inga Heinaste (ruum 218) - ingaheinaste@rakgym.edu.ee
4.c klass Rutt Tubli (ruum 220) - rutttubli@rakgym.edu.ee
4.d klass Julia Mägi (ruum ) - juliamagi@rakgym.edu.ee
5.a klass Jana Sillajõe (ruum 120) - janasillajoe@rakgym.edu.ee
5.b klass Aime Borisov (ruum 124) - aimeborisov@rakgym.edu.ee
5.c klass Eve Kübarsepp (ruum 125) - evekubarsepp@rakgym.edu.ee
6.c klass Svetlana  Leonova (ruum 105) - svetlanaleonova@rakgym.edu.ee
7.c klass Larissa  Kormilitsõna (ruum 317) - larissakormilitsona@rakgym.edu.ee
8.c klass Svetlana Fursova (ruum 205) - svetlanafursova@rakgym.edu.ee
9.c klass Larissa Kormilitsõna (ruum 317) - larissakormilitsona@rakgym.edu.ee


EESTI KEEL TEISE KEELENA:
Enel Suutre (ruum 119) - enelsuutre@rakgym.edu.ee

VÕÕRKEELED:
Kalle Lina (ING, ruum 318) - kallelina@rakgym.edu.ee
Maie Põdramägi (SAKSA) - maiepodramagi@rakgym.edu.ee
Vesta Rahuoja (ING, ruum 319) - vestarahuoja@rakgym.edu.ee
Ivi Kask (ING, ruum 320) - ivikask@rakgym.edu.ee
Tuuli Länik (ING) - tuulilanik@rakgym.edu.ee
Iren Ulanen (ING) - ulanir123@gmail.com
Inna Trufanova (VEN)- innatrufanova@rakgym.edu.ee

VENE KEEL (emakeelena):
Larissa Kormilitsõna - larissakormilitsona@rakgym.edu.ee

AJALUGU, ÜHISKONNAÕPETUS, SOTSIAALAINED:
Mariza Lillepea - mlillepea@hot.ee

LOODUS- JA REAALAINED:
Jelena Mihhejeva (LOOD, BIO, GEO, KEEM) - jelenamihhejeva@rakgym.edu.ee
Ljudmila Ponomarjova (MAT,ruum 108) - ljudmillaponomarjova@rakgym.edu.ee
Tatjana Tommik (FÜÜS, ruum 113) - tatjanatommik@rakgym.edu.ee

KEHALINE KASVATUS:
Alar Madilainen - alarmadilainen@rakgym.edu.ee
Merle Tammre - merletammre@rakgym.edu.ee
Vello Akel - vello.akel@rak.ee

KUNST, MUUSIKA, TÖÖÕPETUS:
Elviira Maasalu(MUUS, ruum 211) - elviiramaasalu@rakgym.edu.ee
Svetlana Fursova (MUUS, ruum 205) - svetlanafursova@rakgym.edu.ee
Merike Karton (MUUS, ruum 205) - merikekarton@rakgym.edu.ee
Leeni Turban (KUNST, ruum KÄS) - leeniturban@rakgym.edu.ee
Martin Kink (TÖÖ, ruum TÖÖ)- martinkink@rakgym.edu.ee

JUHTKOND:
direktor Aivar Part (5285 808) - aivarpart@rakgym.edu.ee
õppealajuhataja Kadi Kruusmaa (5347 0985) - kadikruusmaa@rakgym.edu.ee
huvijuht Kristina Hüüs (5248 064) - kristinahuus@rakgym.edu.ee
infojuht Sirje Trahv (5326 4860) - sirjetrahv@rakgym.edu.ee
majandusjuhataja Alev Männik (5341 5221) - alevmannik@rakgym.edu.ee

TUGISPETSIALISTID:
sotsiaalpedagoog Julia Mägi (5137 665) - juliamagi@rakgym.edu.ee
logopeed Hannely Mikker (5349 6839) - hannelymikker@rakgym.edu.ee

RAAMATUKOGU
Ingela Siniallik, rmk juhataja  (32 53 085) - ingelasiniallik@rakgym.edu.ee
Natalia Novik  (32 43 429) - natalianovik@rakgym.edu.ee

KOOLITERVISHOIUTÖÖTAJA KABINET
E 8.00-12.00 Tiiu Eller
T 8.00-12.00 Tiiu Eller
K 8.00-12.00 Anne Maas
N 8.00-12.00 Tiiu Eller
R 8.00-11.30 Anne Maas
Tel:  555 26 609 (Tiiu Eller)

PIKAPÄEVARÜHM: